Instruktorzy
Ania

ANIA

Założycielka klubu Lady Fit, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie kierunku Turystyka i Rekreacja, gdzie obroniła pracę magisterską pt. „Program Choreo- OW dla osób z nadwagą”. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, w róznych formach gimnastyki. Instruktor Reebok Pilates. Instruktor Fitball news oraz zajęć dla kobiet w ciąży „Aktywne 9 miesięcy”. Posiada liczne certyfikaty udziału w międzynarodowych konwencjach fitness w całym kraju, a także była finalistką „ III Maratonu Fitness” organizowanego przez Reebok University Polska. Ania jest instruktorem od 2001 roku. Na początku prowadziła zajęcia w Klubach Puszystych „ Super Linii” w Grodzisku Maz., Pruszkowie oraz Podkowie Leśnej. Przez ponad 2 lata wystepowała w programie Marioli Bojarskiej- Ferenc, najpierw w TVP2 a potem TVN. Ania była aktywna już od najmłodszych lat, jeździła konno a potem odkryła swoją pasję do tańca, co mogła realizować w Grodziskim zespole tańca nowoczesnego „Radogoszcz”. W wolnym czasie lubi chodzić do kina, tańczyć, a w zimie jeździ na snowboardzie.

Ania najbardziej lubi prowadzić zajęcia Hi-lo, TBC oraz Pilates.

Martyna

MARTYNA

Tańczy od dziecka. Swoje pierwsze kroki stawiała w błońskiej "Poniatówce" gdzie tańczyła taniec nowoczesny i towarzyski. Przez 15 lat trenowała w prestiżowej szkole tańca "Contra" Marka Chojnackiego. Posiada klasę taneczną B w stylach: standardowym i latynoamerykańskim. Jest absolwentką i za razem dyplomowanym instruktorem tańca jazzowego IKK w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki. Posiada również tytuł Instruktora w tańcu sportowym ukończonym na AWF-ie w Gdańsku. Od września 2010 roku jest licencjonowanym Instruktorem ZUMBA FITNESS Basic Steps 1, Basic Steps 2 oraz Zumbatomic (formuła Zumby dla dzieci) jednocześnie cały czas podnosząc kwalifikacje w tej dziedzinie.

Agata

AGATA

Absolwentka wydziału Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej, praca magisterska „Klimatyzacja w klubie fitness – projekt”.

Państwowy kurs Instruktora Sportu o specjalności Fitness ukończyła w 2004r., później szkoliła się w kilku renomowanych szkołach fitness (m.in. Inka Szymanski Fitness School, Aerostyl – Nasser Naji & Monika Jaworska) oraz na szkoleniach wewnętrznych fitness klubu Gymnasion, w którym pracowała przez ponad dwa lata. Prowadzi lekcje wzmacniające, FitBall, Pilates, Stretching, ale jej ulubioną formą zajęć jest step. Tworzenie choreografii i obmyślanie dobrej metodyki to prawdziwa przyjemność – sama matematyka! :)

Zawsze uśmiechnięta, wesoła, nastawiona optymistycznie do życia. Praca z ludźmi to dla niej duże wyzwanie, swoją energię stara się przekazać każdemu uczestnikowi zajęć, mobilizując do sporej dawki wysiłku.

EWA

Jest kwalifikowanym Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Ponadto posiada tytuł Instruktora „Nordic Walking" oraz Międzynarodową Licencję Przewodnika „Gymstick Nordic Walking". Prowadzi zajęcia typu: TBC, ABT, Step, Fat burning, Hi-Lo, Dance, Streching, zajęcia z gumami. Uczestniczy w konwencjach oraz okolicznościowych imprezach fitness. Brała udział w sesji do gazety „Sport dla wszystkich – fitness i kulturystyka". Na co dzień pracuje jako instruktorka fitness oraz studiuje Psychologię Rodziny na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jej pasją jest sport, w tym snowboard oraz pływanie. W wolnych chwilach wybiera teatr, kino, ciekawą książkę.

MAGDA

Magda jest instruktorem zajęć grupowych fitness od 2011 roku. Licencję uzyskała w międzynarodowej szkole IFAA – International Fitness Aerobic Academy, której to certyfikat jest uznawany również w krajach Europy Zachodniej. Prowadzi zajęcia choreograficzne głównie z wykorzystaniem stepu, zajęcia wzmacniające i modelujące sylwetkę z różnymi przyborami, zajęcia ze sztangą pod nazwą MAGIC BAR (Inka Szymański Fitness School), oraz stretching – zajęcia rozciągające. Aktywnie od kilku lat uczestniczy w międzynarodowych konwencjach fitness: REEBOK UNIVERSITY POLAND, oraz bierze systematycznie udział w szkoleniach , które pozwalają jej się rozwijać i podnosić warsztat instruktorski. Przykłada dużą uwagę do techniki wykonywanych ćwiczeń, dba o miłą atmosferę i bezpieczeństwo podczas zajęć.